KalbimdesiN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

><--ßabalar Günü--><

YazarMesaj
polatkolik41
Site Kurucusu
Site Kurucusu
polatkolik41

Kadın

><--ßabalar Günü-->< Empty
MesajKonu: ><--ßabalar Günü--><   ><--ßabalar Günü-->< EmptyC.tesi Ocak 17, 2009 6:32 pm

Babalar Günü Mesajlari

Her zaman söylemesem de biliyorum aslinda babamin onu ne kadar çok sevdigimi bildigini.. Ve ben ne kadar karisik cümleler yazsam da hepsini desifre edebilecegini.. Çünkü o benim BaBaM..

Sen güçlü bir çinar gibisin.. Arkami ne zaman sana yaslasam sanirim ki dünyayi bile fethedebilirim.. Çünkü bana hep güç verirsin.. Babalar günün kutlu olsun...

Bana yaptigin dünyadaki en büyük iyilik bana dünyanin en iyi örnegi olmandir. Babalarin en iyisi, bu gün sadece senin..

Ilk adimlarimi atarken ellerimden tutuyordun. Simdi fark ediyorum ki babacigim, ellerimi hiç birakmamissin. Babalar günün kutlu olsun..

Hayatin anlami ve tüm güzelliklerini ögreten adam, benim sevgili babam. Babalar günün kutlu olsun..!

Dünyanin en yakisikli babasina, seni çok seviyoruz, babalar günün kutlu olsun..!

BIR BABA, KENDI MUTLULUGUNDAN COK, COCUKLARININ MUTLULUGU ILE MUTLU OLUR.

COCUKLUK CAGINDA BABA KORUMASINDAN DAHA GUCLU BIR IHTIYAC DUSUNEMIYORUM.

BABANIN MIRASINI MI ISTIYORSUN? BILGISINI OGREN. ONUN PARASINI HEMEN HARCAYABILIRSIN.

BABANIN ERDEMLERI COCUKLARININ SERVETIDIR.

BABANIN ROLU, YUZ OGRETMENINKINE BEDELDIR.

INSAN BABASINA BORCLU OLDUGU SAYGIYI, ANCAK BABA OLUNCA DUYAR.

BABA SEVGISINI KORU. O SEVGIYI KESIP ATARSAN, TANRI DA SENIN MUTLULUK ISIGINI SONDURUR.

BIR ADAM YASLANDIGINI ANLAR, CUNKU BABASINA BENZEMEYE BASLAR.
https://kalbimdesin.catsboard.com

><--ßabalar Günü--><
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sevgililer Günü
» ><--Anneler Günü--><
» Anneler Günü 2
» ><--Doğum Günü Sms--><
» Doğum Günü Mesajları