KalbimdesiN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

><--Sevgi Sms--><

2 posters
YazarMesaj
polatkolik41
Site Kurucusu
Site Kurucusu
polatkolik41

Kadın

><--Sevgi Sms-->< Empty
MesajKonu: ><--Sevgi Sms--><   ><--Sevgi Sms-->< EmptyC.tesi Ocak 17, 2009 6:06 pm

*Gozleri uzaklıklar degil, bazen de goze alamadıgımız yakınlıklar acıtır.

♥️Seni ben degil gozlerim secti, onlar sevdi onlar begendi. Sen benim degil onlarınsın gittiysen bana ne onlar aglasın...

♥️Sen gunesin dogdugu, karanlıgın bittigi yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin...

♥️Geceler seni sevdigim kadar uzun olsaydı eger inan ki yeryuzune hic gunes dogmazdı.

♥️Sesini duysam da her an yuzunu gormek gibi degil, ozledigimi bil her an cunku hicbir sey seni sevmek gibi degil!

♥️Bu gece ruyama gir gizlice, beni sımsıkı sar op kokla iyice, son kez isyanlar savur, kufret guzelce ve sonra cek git kahrolası hayatımdan sinsice!..

♥️Ben seni deli gibi sevdim, sen beni deliyim diye sevmedin.

♥️Beni karanlıktan aydınlıga, yalandan gercege, olumden olumsuzluge goturdugun icin tesekkurler... Seni seviyorum!

♥️Sen collerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz, ormanın denizinde huzur gibisin, ısıgım sensin, gunesimsin... Bil ki cok ozlendin...

♥️Bir erkekle mutlu olmak icin onu cokca anlayıp az da olsa sevmek; bir kadınla mutlu olmak icinse onu cokca sevip, anlamaya hic calısmamak gerekir.

♥️Bir gun sevgilim sordu ask nedir diye... Biraz zaman istedim dusuneyim diye, ertesi gun gordum onu bir baskası ile, kulagına fısıldadım ask ızdıraptır diye.

♥️Insanlar gelmeleriyle yanlızlıklarını dagıtanları severler, gitmeleriyle kendilerini yalnız bırakanlara asık olurlar.

♥️Husranı bir tek yerde kabul ediyorum, yasamak varken yasayamamıs olmakta.

♥️Unuturum desem de inanma sakın, omrumce kalbimden silinmez adın. Bir sızı icimde senden de yakın kalbimin sesini dinler bulurum seni.

♥️Beni bir dakika degil bir saniye degil bir saniyenin onda biri kadar sev... Bir yıl degil on yıl degil bin yıl mesut olurum.

♥️Dun gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, ucurumdan attım sessizligi, haber saldım ruzgarlara, fısıldasınlar seni ne cok sevdigimi ve ozledigimi...

♥️Gozleriyle gozlerine goz koyanın, gozlerimle gozlerini oyarım. Gozlerini gozlerden sakın, gozlerin gozlerime lazım.

♥️Hani en guzel asklar imkansız gelir ya insana, imkansız oldugun icin asıgım sana!..

♥️Seni seviyorum; elini kalbimin uzerinde hissettigim zaman, uzuntulerimi alıp onların yerine simdiye kadar kimsenin basaramadıgı o sıcaklıgı koymayı basardıgın icin...

♥️Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi... Bir insanın ozlemi olmalı, ozlemle acan cicekler gibi... Bir insanın birtanesi olmalı, o da senin gibi...
https://kalbimdesin.catsboard.com
emine_41

emine_41

Kadın

><--Sevgi Sms-->< Empty
MesajKonu: Geri: ><--Sevgi Sms--><   ><--Sevgi Sms-->< EmptyPaz Şub. 15, 2009 1:26 pm

*Birgün ay bana sordu!Seni bukadar üzen bir erkekle neden berabersin.Aya döndüm ve dedimki sen gökyüzünden vazgeçebilirmisin
*1 kişi severse:hasret 2 kişi severse; saadet 3 kişi severse:cinayet olur!!!
*AşK dEdİğĞİn ŞaRkI bİtİNcEYe KaDaRmIş SeVgİlİ dEdİğİin DaHa GüZeLiNnİ buLunCa SaTaNmıŞşŞ!
*ηє ιℓк ηє ѕση∂υη, ѕєνgιуℓє вαğℓαηıρ,ηєƒяєтℓє ѕση вυℓ∂υη...üzgüηüм...!єzιк ιηѕαη ѕєη∂є ^^υηυтυℓ∂υη^^

><--Sevgi Sms--><
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Böyle Bir Sevgi...
» ><--Sevgi Sözleri--><