KalbimdesiN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Geç KaLmayın . . .

YazarMesaj
polatkolik41
Site Kurucusu
Site Kurucusu
polatkolik41

Kadın

Geç KaLmayın . . . Empty
MesajKonu: Geç KaLmayın . . .   Geç KaLmayın . . . EmptyPtsi Şub. 23, 2009 11:52 pm

Henüz 18 yasındaydı ama hayatının sonundaydı.tedavisi mumkun olmayan ölümcül bir kansere tutulmustu.Kahır içinde eve kapamıştı kendini.Sokağa Çıkmıyordu.Annesi bir de kendisi...O kadardı butun hayatı.
Bir gün fena halde sıkıldı dayanamadı atı kendini sokaga.Bir yıgın vitrinin önünden geçti.Tam bir CD satan dukkanın da geride bırakmıstı ki bir an durdu.geri Dondu...Kapıdan içeri gozune hayal meyal takılan gecnç kıza bir daha baktı kedi yaslarında harika bir genç kızdı tezgahtar...hani ilk bakısta ask derler ya oyle takılıp kalmıstı işte.
İçeri girdi...kız gülümseyerek kostu ona " Size nasıl yardım edebilirim ? " diye.Nasıl bir gulumsemeydi o.Hemen oracıkta sarılıp öpmek istedi kızı.Kekeledi geveledi sonra " evet " diyebildi.Rastgele bir plağı işaret ederek:
-Evet...Şu CD'yi bana sararmısınız
Kız CD'yi aldı, içeri gitti.Az sonra CD parket edilmiş olarak eri getirildi.Aldı paketi, çıktı dukkandann evine döndü açmadan dolabına attı.
Ertesi sabah gene gitti aynı dukkana ...Gene bi CD gösterdi kıza , aldı eve getirdi attı paketi dolaba gene açmadan...
Günler hep alınıp sardırılan CD'lerle geçti.Kıza açılmaya bir türlü cesaret edemiyordu.Annesine açıldı sonunda.Annesi ,
-Git konus oğlum , ne var bunda , dedi.
Ertesi sabah bütün cesaretini topladı.Erkenden dükkana gitti.Bir CD seçti.Kız gülerek aldı plağı . Arkaya gitti , paketlemeye.Kız içerdeyken bi kağıda ;
"Sizinle bir gece çıkabilirmiyiz?" diye yazdı , altına telefon numarasını ekledi , notu kasanın yanında koydu gizlice.Sonra paketini alıp kaçtı dükkandan.
İki gün sonra evin telefonu çaldı.Anne açtı telefonu.CD dükkanındaki tezgahtar kızdı arayan.Delikanlıyı istedi.Notu yeni bulmsutu da...Anne aglıyordu , "Duymadınız mı?" dedi."Dün kaybettik oğlumu..."
Cenazeden birkaç gün sonra , anne oğlunun odasına girebildi sonunda.Ortalığa çeki düzen vermeliydi.Dolabı açtı.Oraya atılmıs bir yığın paket gördü.Paketleri aldı oğlunun yatağına oturdu ve bir tanesini açtı.İçinde bir CD vardı , birde minik not:
"Merhaba.Sizi öyle tatlı buldum ki...Daha yakından tanımak istiyorum.Bir akşam birlikte çıkalım mı? Sevgiler..Jacelyn
Anne bir paket daha açtı...Onda bir CD ve bir not vardı:
"Siz gerçekten çok tatlı birisiniz, hadi beni bu gece davet edin artık...sevgiler...Jacelyn"

Alıntıdır! emeği geçene teşekkürler...
https://kalbimdesin.catsboard.com

Geç KaLmayın . . .
1 sayfadaki 1 sayfası